Strategie Tenis Zakłady na żywo

Tenis Zakłady na żywo Strategia zakłada, że gra już się rozpoczęła, co oznacza, że jest możliwe, aby bardzo szybko zdobyć pieniądze. Czas trwania gry zazwyczaj nie przekracza 3 minut, i dlatego, gdy po dokonaniu zakład na zwycięzcę gry będzie bardzo szybko obserwować wynik. Najważniejszą rzeczą jest to, aby dowiedzieć się, jak analizować grę i zarobić jeszcze lubię to prognoz krótkoterminowych.

Zanim zaczniesz zarabiać tenisowego strategii zakładów na żywo, trzeba pamiętać, główne zasady: Nie należy postawić w pierwszym meczu. Obejrzeć kilka gier, a zrozumiesz, jeśli tenisista jest sukcesem, czy nie.

• Wybierz mecze wcześniej. I byłoby lepiej, gdyby ulubionym jest jasne.

• Upewnij jesteś właścicielem statystyki dotyczące każdego tenisisty i istotnym źródłem zawsze staram się określić różne regularności

• Przestudiuj wszystkie możliwe informacje na temat sposobu, w jaki tenisista bawi. Jest to dobry pomysł, aby zebrać maksimum informacji, począwszy od jego ostatnich wywiadów i wiadomości na Twitterze.

Spójrzmy przez główną tenisowych strategii zakładów na żywo.

Zakład na faworyta, który stracił pierwszego seta

Strategia ta idealnie pasuje do dużych turniejów, takich jak turnieje wielkoszlemowe. W tych turniejach 10 najlepszych tenisistów zazwyczaj wykonują całkiem dobrze. Szanse na wygraną są czymś 1.1-1.3. Ale także istnieją pewne niewypały w pierwszych setach. Po zestaw jest stracone, szanse na zwycięską wzrosnąć do 1,7. Są to wyniki, które są niezbędne do wyboru. Czytaj więcej A także trzeba mieć oko na pierwszym planie i zrozumieć, jak tenisista udało się go podjąć. Jeżeli kwota niewymuszone błędy jest bardzo duże lub jeśli jest oczywiste, że faworytem jest zakłócany przez szkody byłoby mądre, jeśli pominąć ten mecz. Wielkość zakładu na kursie 1,7-1,9 nie powinna przekraczać 5% bankrolla.

Zakłady strategię na zwycięzcę w Tie Break

Chodzi o to, że jeden z tenisistów ma przełamać służy pewnie i drugi zrobił to z trudem, który zdobył kilka punktów gier na przerwę. Po wynikiem 6-6 postawić na wygraną w tenisista, który był bardzo pewni swoich zagrywek. Innymi słowy, gracz, który ma kilka asów w trakcie gry. Są takie tenisistki jak Ivo Karlović, Ivanišević, Rusedski, Isner.

Przed dokonaniem zakład byłoby mądre, aby zwrócić uwagę na statystykach zdobytych przerw tie. Jeśli numer jest coś takiego jak 70%, kandydaci są doskonałe. Jeśli mecz zostaje odbyła się w szybkim sądzie (trawa, trudno sądu lub przeskoczyć do tych facetów hala tenisowa) będzie to absolutnie doskonały. Wielkość zakładu nie powinna przekraczać 5% bankrolla jak kurs nie będzie więcej niż 2.

Takie rodzaje meczów stało się bardzo rzadko. Dlatego też ta strategia nie jest uważany za głównego. Ale nie przegap takiej okazji, aby zarobić! To byłoby głupie!

Zakłady strategii na serwerze przeciwko ulubionych

Tenisistów, którzy służą asy i pewnie biorą swoje służy pasuje do tej strategii jako wygrania tylko jeden zestaw lub całkowite nad na grach. Przeciwko ulubionych szanse na takie wydarzenia są bardzo dobre, aż do 2. Przed dokonaniem zakład, konieczne jest, aby uczyć się statystyki tenisowego wydajności gracza na tym turnieju i poprzednich

Strategia Tenis Zakłady na żywo „40:40” w grach

Jeśli rozumiesz, że rywale są równe, można spróbować użyć strategii zakładów na wynik „40:40”. Szanse na taki wynik są na ogół wysokie, a nawet w przypadku dwóch-trzech porażek jedyną wygraną zakład przyniesie zysk. Jeśli dopasowanie jest bardzo jak to już opisano, ryzyko uważane jest minimalny.